עין טובה

לפי מסכת אבות במשנה, עין טובה היא אחת המידות הטובות של תלמידי אברהם אבינו, ואין אחד שאינו רוצה עין טובה כזאת שתפעל למענו ותהיה לצדו. עין טובה היא אותו מבט נכון וטוב על החיים. היא מייצגת מחשבות נכונות והגונות שאינן מרעות לאף אחד וזוכות לתשבחות מאחרים. ניכר מאוד לעין כשאדם מתנהג בצורה כזאת, וזה מקרין סביבו אנרגיה של מעשים טובים ומילים טובות. ההבדל בין עין טובה לעין רעה הוא בגישה החיובית והשמחה לחיים, וכל מי שיש לו עין טובה יודע להודות על מה שניתן לו. בכך הוא מושך אליו עוד ועוד מהשפע הזה, בעוד שמי שאין לו עין טובה ומתלונן על כך מושך אליו רק אנרגיה שלילית. עין טובה מתבטאת בענווה והכרת טובה, ותכונות אלה מושכות לבעליהן עוד מאותו טוב.

תכשיטי "טוב עין הוא יבורך"

שמרו על העין הטובה שלכם וחזקו אותה ותראו מיד כיצד אתם מתוגמלים עוד מאותו טוב. ברכת העין הטובה משובצת בתכשיטים מרהיבים שתרצו לשאת אתכם לאורך כל היום על מנת למשוך את אותו שפע מבורך. כדי לעזור לכם לשמור על אותה גישה חיובית ובריאה השמחה בחלקה, העין הטובה רואה בחיוב את כל מה שיש לכם ומושכת אליכם עוד.

תכשיטי העין הטובה נצרפים למידותיכם במדויק ומגבירים את עוצמת המידות הטובות שלכם כך שהעולם כולו מחזיר לכם כפל כפליים. בזכות תכשיטי העין הטובה אתם נדיבים כלפי כולם, כך שהגנת הקמע האישי שלכם מחוללת נפלאות גם בסביבה שלכם. דאגו להגביה את הדרגה הרוחנית שלכם כך שתחזק אצלכם את החיוביות ובכך תגבירו גם את שדה האנרגיה סביבכם, כך שכל חייכם יושפעו לטובה.