אודות רפאל

אנו ברפאל מעצבים ומייצרים תכשיטים שהם קמעות אישיים על פי עקרונות וסודות הקבלה והמקורות הרוחניים היהודיים. חזון רפאל עיצוב וייצור תכשיטי קבלה ומיסטיקה יהודית, הוא שלכל תכשיט יש סיפור,שהוא סיפורו של המזמין אותו בהתאם לצרכיו, ולכן נותן מענה מדויק לכל מי שעונד אותו. כל תכשיט הוא גם הקמע האישי שלכם ולכן דורש התאמה מדויקת ומחשבה רבה המושקעת בו.

תהליך היצירה של התכשיט ברפאל שואב מהמשמעות הרוחנית העמוקה שלו מההיסטוריה ומהמסורת,ממנהגים עדתיים והקהילות היהודיות ברחבי העולם, מארון הספרים היהודי ומאמנות היודאיקה העתיקה שליוותה את עם ישראל לאורך הדורות.

את התכשיטים אנו מייצרים כמענה יצירתי ומקורי, מעוצב בטוב טעם ובהרבה מחשבה על הצורך שלכם בתכשיטים אלה. התכשיטים מיוצרים כבר שנים רבות בעבודת יד בלבד, מחומרים טהורים, בעלי תכונות אנרגטיות, בעיצוב מקורי בלבד. כל התכשיטים מקבלים את אישורם וברכתם של רבנים מזה דורות, כך שיש להם סגולות של קמעות מלבד האסתטיקה הייחודי להם. אנו מבטיחים איכות בייצור כשכל פריט מקבל חותמת מקוריות ותעודת אחריות על טיב החומרים.

כל תכשיט היוצא מהסדנה שלנו ונמכר בחנויותינו בישראל ובארה"ב מבטא את הידע שצברנו במחקר ועבודה על כתבי קבלה ומסורות עתיקות, והוא טעון באיכות רוחנית וייחודית לו. התכשיט נצרף בקפדנות אך באהבה, מקבל הכשר לאחר בדיקה ואישור, וברכה של רב במקרים של תכשיטי חמש מתכות. כאמור, כל חומרי הגלם אמיתיים וברמת גימור בלתי מתפשרת.